KARŠTA PEKLA

Pirties nuoma arba sodybos nuoma, o gal pirties ir sodybos nuoma – spręskite patys! 

Visi žino, kad pirtis yra puiki vieta pailsėti, smagiai praleisti laiką, išsiplepėti su draugais ir leisti kūnui atsigauti! Bet tai tik ledkalnio viršūnė, nes visi žino, kad pirtis = vaistai. Sena liaudies tradicija naudotis pirties gydomosiomis savybėmis gyva ir šiandien. Šilumoje išsiskleidžia gyvybė – šiluma padeda išsaugoti sveikatą. Gausiai paprakaituoti ir padidinti medžiagų apykaitą labai naudinga visiems, ypač mažai judantiems žmonėms. Tą Jūs galėsite išbandyti jaukioje mūsų pirtyje, kuri stovi šalia jaukaus prūdo. Priepirtyje galima jaukiai pailsėti po lietuviškos pirties karščio. Pats svarbiausias dalykas pirtyje geras mikroklimatas, t.y. – tinkama temperatūra, maloni aplinka ir žinoma, gera nuotaika. - suaktyvėjus įvairioms organizmo funkcijoms, smegenys geriau aprūpinamos krauju, deguonimi, maisto medžiagomis. Be to, nauja aplinka, kontrastinga temperatūra receptoriais skatina centrinės nervų sistemos jaudinimo bei slopinimo pusiausvyrą, atsistato jų paslankumas. Pagerėja dėmesys, atmintis, protinis darbingumas. Sodybos nuoma tikrai padės Jūsų kūnui atsigauti, nes sodybos nuoma gali būti labai įvairi.

Jauki, erdvi pirtis, su dideliu prieškambariu didesnei kompanijai. Jūsų patogumui įrengtas dušas, baras, erdvi patalpa vaišėms ir gėrimams, puikus apšvietimas, yra televizorius bei muzikos sistema – idealus variantas didesnei kompanijai.

Pirties nuoma prie Telšių – tai idealus variantas kaip pramoga, mėgstantiems pirtis bei pirties nuoma, arba didesnei kompanijai – pirties nuoma ir sodybos nuoma viename komplekte. Jeigu norite pailsėti – pirties nuoma kaip tik Jums, o jeigu norite švęsti – pirties nuoma ir sodybos nuoma kaip tik Jums!

Pamatykite mūsų pirtį iš arti

ŠVENTINIO DEKORAVIMO PAVYZDŽIAI

Susisiekite

Parašykite mums ir netrukus su Jumis susisieksime!